Baanrenovatie tennis 2 t/m 5

Vandaag - 08:18


Onze tennisbanen 2 t/m 5 hebben Canadian Tenn als toplaag. Dit materiaal kwam in het verleden uit een groeve in Duitsland. Helaas heeft de leverancier een aantal jaar geleden besloten deze groeve te sluiten en daarmee was voor het bestuur duidelijk dat we op termijn een probleem hadden. Met éénmalige levering vanuit de Verenigde Staten hebben wij dit probleem nog even voor ons uit kunnen schuiven.

In de tussentijd heeft een commissie gekeken welke alternatieven er waren en waar de voorkeur van de leden was. Daarbij is gekozen voor gravel onder afschot.
De planning was in eerste aanleg om de renovatie in het voorjaar door te voeren en op tijd klaar te zijn voor de opening van het seizoen cq de competitie. Helaas is deze planning door externe problemen bij een aantal projecten bij onze leverancier van Wijnbergen in het water gevallen.
Daarop moest het besluit worden genomen om de renovatie naar het najaar te verschuiven EN nu is het zover.

Op 20 oktober gaat van Wijnbergen, direct na beëindiging van de competitie, aan de slag. De verwachting is dat de werkzaamheden circa 3-4 weken in beslag nemen.
Daartoe zal half oktober eerst de borders bij baan 2 worden verwijderd door de Groencommissie zodat er een doorgang naar baan 2 kan worden gerealiseerd.
Verder zal tijdens de werkzaamheden aansturing van de beregeningsinstallatie van 2G overgezet worden naar 5G. En tenslotte wordt er een UTP kabel getrokken naar de barcontainer en komt daar ook een Wifi punt.

Het dagelijkse aanspreekpunt tijdens de renovatie is Gerard van Kampen.

Eric van Westing
Namens de groen- en onderhoudscommisie

Nieuwscategorieën