Clubkampioenschappen Tennis en Padel

01 juli 2025


Na het succes van vorig jaar zullen de clubkampioenschappen tennis en padel weer gezamenlijk gehouden worden. Van donderdag 4 september tot en met zondag 7 september kan er gestreden worden in verschillende categorieën.

Bij tennis kan er gesingled worden maar ook de heren en dames dubbel en de gemengd dubbel staan op het programma. Padel is vanzelfsprekend alleen dames-, heren of gemengd dubbel. Aan de hand van de inschrijvingen zal de indeling gemaakt worden. Dit betekent dat deze clubkampioenschappen voor alle niveaus zijn. Dus ook beginnende spelers kunnen meedoen.

Je kan inschrijven op 2 onderdelen maar en je mag maar 1 verhindering hebben. Het inschrijfgeld bedraagt €6,= per onderdeel en inschrijven kan tot en met 25 augustus via onderstaande link:

inschrijven via toernooi.nl

Wij kijken uit naar een gezellig en sportief tennis en padel weekend.

Namens de TC
Maxime en Sandra

Nieuwscategorieën